Czy warto stosować dietę, by schudnąć?

Jednym z najczęściej popełnianych błędów w procesie gubienia zbędnych kilogramów jest brak zastosowania odpowiedniej diety. Wiąże się to z nikłymi lub niewidocznymi efektami, a skutkuje frustracją i porzuceniem marzeń o wymarzonej sylwetce. Można jednak temu zapobiec dzięki konsultacji ze specjalistą żywienia.

Jak schudnąć w niedługim czasie?

Na to pytanie szukamy odpowiedzi od lat. Prócz zestawu ćwiczeń, aktywności fizycznej i dużego nakładu pracy, niezbędna jest również odpowiednia dieta. Przeglądając Internet, możemy natrafić na dziesiątki gotowych diet i porad dietetycznych, które niejednokrotnie nie są dla nas odpowiednie. Co więc należy zrobić by móc skutecznie rozpocząć walkę z nadprogramowymi kilogramami? Wystarczy odbyć konsultację ze specjalistą żywienia, który pomoże nam dobrać odpowiednie potrawy i składniki do naszej indywidualnej diety.

Na czym polega konsultacja?

Podczas pierwszej konsultacji ze specjalistą żywienia dowiesz się, jakie są ogólne zasady żywienia, których powinnaś przestrzegać. Dowiesz się również jak schudnąć w 30 dni i kontynuować ten proces. Podczas konsultacji dowiesz się również, w jaki sposób przygotowywać posiłki by były smaczne i zdrowe. Specjalista pomoże Ci również w sytuacji, gdy Twój stan zdrowia nie pozwala na stosowanie niektórych składników diety. Ponadto odpowie na Twoje pytania i co najważniejsze pomoże znaleźć Ci wewnętrzną motywację do dążenia do celu. Dzięki wykorzystaniu przygotowanego harmonogramu z łatwością i przyjemnością krok po kroku osiągniesz, to co zaplanowałaś.