Gdzie nauczyć się jeździć na nartach i snowboardzie?

Szusowanie po białym puchu to marzenie wielu z nas. Jednak brak przygotowania i ukończonego kursu może źle się skończyć. Pod okiem profesjonalnych instruktorów ze szkoły narciarsko-snowboardowej Padaśnieg, nie tylko nauczysz się prawidłowo jeździć na nartach lub snowboardzie, lecz również zdobędziesz nową pasję. Padaśnieg to grupa, do której należą młodzi i pełni energii instruktorzy. Szklarska Poręba, ul. Turystyczna 25, to siedziba firmy, lecz jej członków najszybciej spotkasz na stoku.

Padaśnieg

Szkoła Padaśnieg została założona kilka lat temu przez prawdziwych pasjonatów. Tomasz „Ciechan” Ciechanowicz odpowiedzialny jest za narciarską część szkoły i wraz z instruktorami od wielu lat skutecznie szkoli nowych kursantów. Natomiast współzałożyciel Padaśnieg, Maciek Misztal, to wirtuoz snowboardu, który przekona Was o wyższości deski nad nartami. Decyzja o tym, który sport wybierzecie, należy do Was, a adres dobrej szkoły już znacie.

Kto może nauczyć się jeździć?

Oferta Padaśnieg skierowana jest do wszystkich, bez względu na wiek i poziom zaawansowania. Z kursu skorzystać może nastolatek, dorosły, senior, a nawet dziecko. Specjalnie dla dzieci otwarto przedszkole narciarskie, którego maskotką jest Karol, sympatyczny zielony stworek pomagający dzieciom na stoku i robiący psikusy instruktorom. Instruktorzy Padaśnieg maja wykształcenie pedagogiczne, dzięki temu doskonale wiedzą, jak pracować z dziećmi. W przedszkolu narciarskim można wziąć udział w jednym z trzech kursów: Pierwsze Kroczki, Mali Narciarze i Już Śmigam. Teren, na którym uczą się dzieci, jest bezpieczny i ogrodzony.

Ceny kursów

Ceny dopasowane są do ilości osób, w myśl zasady: „im więcej, tym lepiej”. Za kurs indywidualny w szkole narciarskiej lub snowboardowej zapłacimy 80 zł za godzinę, podczas gdy kurs 2-osobowy kosztuje 120 zł. Szczegółowe ceny kursów dla dzieci i dorosłych znajdują się na stronie internetowej Padaśnieg, szkoły w mieście Szklarska Poręba. Narty, snowboard i szalona, niezapomniana zabawa, to wszystko czeka na Ciebie w szkole Padaśnieg.