Rower turystyczny – idealny na rodzinne wycieczki!

Lubisz aktywny tryb życia? A może wreszcie chciałbyś zacząć się więcej ruszać?

Rower turystyczny to zdecydowanie pojazd dla Ciebie! Dzięki niemu wybierzesz się na niezliczoną ilość leśnych przejażdżek, a także z łatwością przemieścisz się z miejsca na miejsce w mieście, omijając najgorsze korki! Nie zastanawiaj się więc zbyt długo i nie zwlekaj, bo najlepsze podróże Twojego życia czekają właśnie na Ciebie!

Większość z nas prowadzi siedzący tryb życia. Praca przy biurku nie sprzyja zdrowiu i prowadzi do rozwinięcia się różnych chorób, w tym tych cywilizacyjnych, które sprawiają, że nasze samopoczucie z roku na rok się pogarsza. Zapobiegaj, a nie lecz i wskakuj na rower turystyczny! Jeśli ponadto jesteś osobą rodzinną, dla której ważny jest czas spędzony z bliskimi, zaopatrz również ich w rowery! Dzięki nim będziecie mogli spędzać wspólnie czas aktywnie i na świeżym powietrzu. Taka forma wspólnej rozrywki nie tylko zbliża, ale także pozwala lepiej się poznać, a czasem nawet uczy, jak wspólnie przetrwać trudniejsze warunki.

Rowery, które znajdziecie na naszej stronie, są tylko od sprawdzonych producentów. Wszystkie charakteryzują się zapewnianiem wysokiego komfortu podczas jazdy, a także wytrzymałością na liczbę przejechanych kilometrów i każdą pogodę. Ponadto, większość naszych rowerów turystycznych posiada bagażnik, szczególnie potrzebny podczas dłuższych wypraw, by zabrać ze sobą potrzebne akcesoria i jedzenie. Wszystkie nasze modele wyposażone są w wygodny i prosty w obsłudze układ przerzutek, które pozwolą Ci na dopasowanie parametrów do warunków jazdy.

Green bike to rowery dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rowerów dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Na stronie każdego roweru znajdziecie szczegółową specyfikację, która pomoże Wam podjąć decyzję o wyborze roweru. Jeśli nie jesteście pewni, który z nich będzie dla Was najbardziej odpowiedni, koniecznie skontaktujcie się z nami – chętnie pomożemy!