Fitness, taniec i gimnastyka w jednym miejscu

Możliwość uprawiania różnych dyscyplin sportowych w jednym miejscu, to tylko jeden z powodów, dla których warto odwiedzić Irbis – Centrum Sportu Kraków. To miejsce przeznaczone dla osób, które nie tylko chcą poprawić kondycję swojego ciała, ale też poznać dalekowschodnią filozofię i kulturę. Jedną z dyscyplin, jaką można tam trenować, jest niezwykle widowiskowa akrobatyka. Kraków ma szczęście współpracować z doskonałymi instruktorami tej dyscypliny.

W szkole znalazło się także miejsce na klub fitness – Kraków nie ma drugiego takiego. Prócz tradycyjnych ćwiczeń można tam także trenować fitness oparty na tańcu. Niezależnie od tego, ile masz lat i jakie doświadczenie, jeżeli chcesz uprawiać fitness Kraków jest miejscem, gdzie znajdziesz ofertę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Uprawianie sportu daje najlepsze efekty, gdy towarzyszy nam przez całe życie, dlatego w Irbis organizowana jest również gimnastyka dla dzieci. Kraków może się też poszczycić prowadzeniem zajęć z kalisteniki, która jest jedną z odmian gimnastyki. Dyscyplina ta polega na treningu siłowym, do którego wykorzystuje się masę własnego ciała. W Centrum Sportu Irbis można również trenować wiele rodzajów tańca. Wywodzący się z Ameryki street dance, który wymaga sporej kondycji fizycznej, zbliżony do reagee dancehall czy wzorowany na balecie taniec współczesny.
Zespół szkoły tworzą wysoko wykwalifikowani, najlepsi z najlepszych w swojej dziedzinie, instruktorzy. Wszystkie sale treningowe wyposażone są w specjalistyczny, wysokiej jakości sprzęt do treningów. Szkoła stawia przede wszystkim na wszechstronność, dlatego ma w swojej ofercie tak duży wybór zajęć, które są przeznaczone dla osób w każdym wieku. Odpowiedni dla siebie zestaw ćwiczeń znajdą tam nawet kobiety w ciąży. Szkoła prócz codziennych zajęć organizuje również wiele okolicznościowych imprez i wydarzeń, jak na przykład turniej akrobatyczny czy majówkę. Chcesz by twoją pasją stał się fitness, taniec albo gimnastyka? Kraków czeka!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*