Fitness, taniec i gimnastyka w jednym miejscu

Możliwość uprawiania różnych dyscyplin sportowych w jednym miejscu, to tylko jeden z powodów, dla których warto odwiedzić Irbis – Centrum Sportu Kraków. To miejsce przeznaczone dla osób, które nie tylko chcą poprawić kondycję swojego ciała, ale też poznać dalekowschodnią filozofię i kulturę. Jedną z dyscyplin, jaką można tam trenować, jest niezwykle widowiskowa akrobatyka. Kraków ma szczęście współpracować z doskonałymi instruktorami tej dyscypliny.

W szkole znalazło się także miejsce na klub fitness – Kraków nie ma drugiego takiego. Prócz tradycyjnych ćwiczeń można tam także trenować fitness oparty na tańcu. Niezależnie od tego, ile masz lat i jakie doświadczenie, jeżeli chcesz uprawiać fitness Kraków jest miejscem, gdzie znajdziesz ofertę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Uprawianie sportu daje najlepsze efekty, gdy towarzyszy nam przez całe życie, dlatego w Irbis organizowana jest również gimnastyka dla dzieci. Kraków może się też poszczycić prowadzeniem zajęć z kalisteniki, która jest jedną z odmian gimnastyki. Dyscyplina ta polega na treningu siłowym, do którego wykorzystuje się masę własnego ciała. W Centrum Sportu Irbis można również trenować wiele rodzajów tańca. Wywodzący się z Ameryki street dance, który wymaga sporej kondycji fizycznej, zbliżony do reagee dancehall czy wzorowany na balecie taniec współczesny.
Zespół szkoły tworzą wysoko wykwalifikowani, najlepsi z najlepszych w swojej dziedzinie, instruktorzy. Wszystkie sale treningowe wyposażone są w specjalistyczny, wysokiej jakości sprzęt do treningów. Szkoła stawia przede wszystkim na wszechstronność, dlatego ma w swojej ofercie tak duży wybór zajęć, które są przeznaczone dla osób w każdym wieku. Odpowiedni dla siebie zestaw ćwiczeń znajdą tam nawet kobiety w ciąży. Szkoła prócz codziennych zajęć organizuje również wiele okolicznościowych imprez i wydarzeń, jak na przykład turniej akrobatyczny czy majówkę. Chcesz by twoją pasją stał się fitness, taniec albo gimnastyka? Kraków czeka!