Aktywny urlop w Sarbinowie

Zachęcamy do spędzenia urlopu w malowniczej nadmorskiej miejscowości, gdzie w Ośrodku Perła powstały nowe tanie domki letniskowe. Sarbinowo leży w pobliżu Mielna, a od 2013 roku szczyci się nową promenadą, przy której funkcjonują kawiarenki i bary. Wszystkie domki letniskowe w Sarbinowie Perła przeznaczone są dla 6-osobowej rodzinny, ale można uzyskać dostawkę dla jeszcze jednej osoby. Perła to ośrodek, w którym można zaznać tak potrzebnego relaksu po całym roku ciężkiej pracy – domki noclegowe w Sarbinowie są komfortowo wyposażone i znajdują się na ogrodzonym i monitorowanym terenie, zabezpieczonym przez system alarmowy.

Wszystkie domki Sarbinowo mają powierzchnię 44 m kwadratowych, a ich dodatkowym atutem jest taras z meblami. Na parterze znajduje się salon z dwuosobową kanapą, fotelem, szafą, telewizorem i radiem. Jest też aneks kuchenny i łazienka. W aneksie znajdują się wszystkie niezbędne do codziennego funkcjonowania akcesoria kuchenne, jak lodówka, płyta elektryczna, czajnik, naczynia czy sztućce. Wszystkie domki w Sarbinowie mają estetycznie urządzone łazienki, na parterze i na piętrze, które wyposażone są w WC, prysznic i umywalkę. Na piętrze znajdują się też dwie sypialnie. W jednej z nich jest jedno podwójne łóżko, a w drugiej dwa pojedyncze. W każdej sypialni jest pojemna szafa, a z okien roztacza się widok na piękną okolicę. Obok domków letniskowych znajduje się parking, a czas można sobie urozmaicać, uprawiając sport. Do dyspozycji gości jest bowiem boisko do siatkówki plażowej i stół do tenisa. Na wielbicieli mniej ekstremalnych rozrywek czeka miejsce przeznaczony na ognisko i grill.

Dzieci mogą spędzić aktywnie czas na placu zabaw. W okolicy jest wiele atrakcji. Funkcjonuje wypożyczalnia rowerów, można wybrać się na konną przejażdżkę lub na basen. Nie brakuje też sklepów i lokali gastronomicznych. Najlepszy pomysł na wakacje to domki Sarbinowo. Tanio można w nich zamieszkać w odległości zaledwie 180 metrów od morza i 6 kilometrów od jeziora Jamno.