Najlepsze karimaty do jogi tylko u Tatuum!

Karimaty do jogi w stylu slow

Warto się zastanowić, czym tak właściwie jest styl slow? Styl slow w jodze to przede wszystkim pozytywny i odprężający jej wpływ na umysł. Trening w tym stylu cechuje się rozluźnieniem zmęczonej codziennym pędem głowy, szukaniem równowagi oraz wzmacnianiem całego ciała. Karimaty do jogi powinny być zrobione z bardzo wysokiej jakości materiałów i służyć na długie lata. Nie jest ważne to czy zajmujesz się profesjonalnym treningiem jogi, czy trenujesz ją, by się zrelaksować w domu, karimata musi być bardzo dobrej jakości. Warto dodać, że karimaty do jogi idealnie posłużą się do wielu aktywności fizycznych, takich jak: ćwiczenia typu wellness, rozciąganie, domowy trening siłowy czy ćwiczenia cardio, podczas których ważna jest amortyzacja i sprężystość powierzchni, na której wykonuje się ćwiczenia.

Karimaty do jogi SlowlyTatuum

Bardzo ważną cechą dobrej karimaty do jogi jest jej przyczepność, która gwarantuje brak przesuwania się jej po podłodze, nawet przy spoconych dłoniach czy stopach. Istotne jest również to, aby karimaty do jogi nadawały się do dokładnego czyszczenia po treningu oraz wytrzymywały wiele treningów. Firma Slowly ceni sobie przyjemność, która płynie z pięknie wyglądających i zachwycających przedmiotów, dlatego dba o to, aby karimaty do jogi były po prostu estetyczne i ładne. Jak wiemy, każdy z nas ma inny gust, jednak marka oferuje wiele wzorów i na pewno każdy wybierze coś wyjątkowego dla siebie. Slowly wspiera lokalne marki, dlatego w ofercie znajdziesz polskie karimaty do jogi, które produkowane są z różnych materiałów, takich jak: korkowe eko karimaty do jogi lub karimaty z naturalnego kauczuku.

Czy istnieją ekologiczne karimaty do jogi?

Ekologiczne karimaty do jogi na aktualnym rynku produkowane są z ogromną dokładnością, co sprawia, że są na tym samym poziomie, co ich syntetyczne odpowiedniki. Dzisiejszy wybór karimat do jogi jest bardzo duży i różnorodny, dlatego każda z nas może zaspokoić swoje potrzeby. Joga kojarzy się z pracą nad umysłem i ciałem, ale również z bliskością z naturą. To powoduje, że wiele produktów, które kierowane są do joginów i joginek, produkowane jest z ekologicznych materiałów i w zrównoważony sposób.