Profesjonalne ubrania na rower? Tylko z Verge Sport!

Czym wyróżnia się Marka Verge Sport?

Najważniejszą rzeczą, którą musisz o niej wiedzieć, jest to, że powstała z pasji do kolarstwa. Osoby odpowiedzialne za tę markę doskonale zdają sobie sprawę, jaka odzież na rower musi być, ponieważ sami są kolarzami i kolarkami. Dzięki setkom godzin spędzonych podczas jazdy w zawodowym peletonie, a także dzięki ogromnemu doświadczeniu, które zdobyli współpracując z największymi gwiazdami kolarstwa na świecie, są w stanie zaprojektować i stworzyć profesjonalną odzież kolarską, która spełnia oczekiwania zarówno wymagających amatorów, jak i zaprawionych w boju profesjonalistów. Dołącz do ich teamu #BORNFROMRIDERS i ciesz się zaawansowaną technologicznie nowoczesną odzieżą sportową!

Odzież rowerowa — sklep internetowy Verge Sport

Wiele osób zaczynających swoją przygodę z kolarstwem na pewno zadaje sobie dość istotne pytanie: jaką odzież na rower wybrać? Ubrania na rower powinny być przede wszystkim bardzo dobrze wykonane. Verge Sport posiada własny zakład produkcyjny, w którym projektują, doskonalą, a także testują osobiście swoją odzież kolarską. Dzięki najnowszym technologiom jakość ich produktów jest coraz to bardziej profesjonalna, jednak warto zaznaczyć, że trzymają się również tradycyjnych i sprawdzonych technik ręcznych, jeśli wpływają one lepiej na efekt. Od ponad 20 lat produkują spersonalizowaną odzież na zamówienie, a ich doświadczenie można zauważyć w każdym produkcie. Sklep z odzieżą kolarską Verge Sport to coś dla Ciebie!

Czym jest system weryfikacji projektu Verge 3D?

Jest to interaktywny system weryfikacji, który umożliwia przeglądanie i zatwierdzanie projektu graficznego w bardzo prosty i przyjemny sposób. W ten sposób oszczędzasz czas, ponieważ nie musisz udać się do sklep. Odzież kolarska, dzięki temu systemowi, możesz powiększyć, przesunąć, obrócić oraz dokładnie zobaczyć każdy szczegół projektu za pomocą najnowszej technologii 3D. Jest to możliwe w przeglądarce, smartfonie lub tablecie i co najważniejsze, nie musisz pobierać ani instalować specjalnego oprogramowania! Jeśli nadal zastanawiasz się nad odzież rowerową, sklep internetowy Verge Sport jest dla Ciebie!