Nietypowe miejsce na trening

trening

Jeżeli myślisz, że siłownia to osiedlowa piwnica z zardzewiałym sprzętem i plakatami dla dorosłych na ścianach, to… Twoje myślenie zatrzymało się gdzieś w latach 90. Dziś siłownie to przestronne, designerskie miejsca pełne nowoczesnego, zaawansowanego sprzętu. Czy są wśród nich miejsca wyjątkowe? Zdecydowanie tak – jednym z nich jest choćby Fitness Hostel, jak sama nazwa wskazuje, unikalne połączenie hostelu i siłowni.

Jedyna taka siłownia Wrocław

Mieszkający we Wrocławiu pewnie z Fitness Hostel nie skorzystają, jednak odwiedzający to miasto fani aktywnego trybu życia i przerzucania żelastwa na pewno chętnie je odwiedzą. Z drugiej strony studenci na co dzień mieszkający we Wrocławiu mogą w trakcie wakacji podnajmować swoje mieszkanie albo akurat je zmieniać – w takim wypadku hostel może się przydać. A jeśli ktoś chce do tego zrobić sobie trening, wtedy można śmiało przyjąć, że znalazł miejsce idealne.

Nie zapomnij o regeneracji

Każdy trenujący wie, że oprócz samego treningu ważna jest też dieta oraz regeneracja. Zatrzymujący się w Fitness Hostel mają do dyspozycji nie tylko świetnie wyposażoną siłownię, ale też restaurację oraz saunę i gabinet masażu, które pozwolą im na doskonałą regenerację potreningową. To chyba jedyna taka siłownia Wrocław, na której na dobrą sprawę można by zamieszkać. Jeżeli kiedykolwiek przeszedł ci przez myśl taki plan, to wychodzi na to, że w końcu znalazłeś miejsce, w którym będziesz w stanie go zrealizować.