Trening EMS – warto skorzystać, chcąc mieć umięśnione ciało

EMS Trening to forma ćwiczeń, którą można odbyć nie tylko w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce. Jednak to w stolicy można odnaleźć miejsce, w którym trenerzy podchodzą z ogromną cierpliwością i sympatią do swoich podopiecznych. Jednak nie o tym dziś chcemy pisać. Po raz kolejny chcemy poruszyć temat treningu przy użyciu elektrostymulacji.

Ostatnio pisaliśmy Wam, jak wygląda przygotowanie do treningu. Dziś chcielibyśmy kontynuować temat. Mamy nadzieję, że ten zainteresował Was na tyle, że będziecie chcieli poznać jeszcze więcej szczegółów. Gotowi na kolejną porcję informacji? Zapraszamy!

EMS Trening w Warszawie – kolejne etapy przygotowania do ćwiczeń

Po przyodzianiu się w odpowiednie ubrania, o czym pisaliśmy w poprzednim artykule, przyszedł czas na wykonanie pierwszych ćwiczeń. Zanim jednak rozpoczniesz trening na dobre, osoba opiekująca się Tobą włączy maszynę i dobierze indywidualny program, który będzie skierowany bezpośrednio na Twoje potrzeby. Twoim zadaniem będzie określenie siły impulsów, które będą wspomagały trening. Ważnym jest fakt, że na każdą grupę mięśni ustawione zostaną zupełnie inne impulsy. Teraz można rozpocząć trening. Jest to 20-minutowy układ rozmaitych ćwiczeń, który ma na celu wykonanie założonego planu. Zadaniem trenera jest czuwanie nie tylko nad elektro impulsami, ale również nad tym, czy ćwiczenia wykonujesz w sposób, który wcześniej Ci wskazał. Tylko wtedy masz szansę odnieść sukces, na którym tak bardzo Ci zależy.