Piłkarskie emocje w zasięgu ręki

Robert Lewandowski, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo czy Neymar. Te nazwiska każdemu są znane, ale dla prawdziwych fanów piłki nożnej znaczą o wiele więcej niż po prostu piłkarze światowej sławy.

Idol, wzór do naśladowania i motywacja, tak niejeden z miłośników piłkarskich wrażeń określi wiele z tych osobistości. Wielu z nich chciałoby być na ich miejscu i zostać rozpoznawaną gwiazdą sportu. Każdy piłkarz jednak Ci powie, że by osiągnąć coś w tej branży trzeba zacząć treningi od małego. Jeśli więc Twoje dziecko marzy o jak najlepszym starcie, zapewnij mu go wraz z Akademią Futbolu.

Obozy piłkarskie dla dzieci

Zbliżają się wakacje, dni wolne od zajęć szkolnych, a Ty nie wiesz gdzie posłać Twoje dziecko by wykorzystało ten czas jak najlepiej? Akademia Futbolu stworzona została z myślą o dzieciach, rodzicach, fanów piłki nożnej lub wielbicieli po prostu aktywnego trybu życia. Wyślij swoje pociechy na obóz piłkarski dla dzieci, gdzie aktywnie będą spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. W dobie internetu i technologii korzystanie z komórek, laptopów, tabletów i nieustanne patrzenie się w ekran jest już codziennością. Większość naszego czasu spędzamy wisząc na telefonach i przeglądaniu portali społecznościowych, ale na co dzień nie myślimy o negatywnych skutkach jakie za tym idą. Dawniej w okresie dzieciństwa zażywało się więcej ruchu, spędzało czas na grach zespołowych na świeżym powietrzu, a to wszystko niosło ze sobą nie tylko wspaniałą zabawę, ale i szereg wspomnień na lata. Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane emocje, aktywne wakacje, a być może zaszczepisz w nim też pasję na całe życie.

Ruch to zdrowie

Sport sprzyja naszemu samopoczuciu i zdrowiu to hasło, które każdy z nas usłyszał choć raz w życiu. Powtarzają nam to babcie, mamy i w końcu my przekażemy tę wiedzę swojemu potomstwu. Każdy z nas chce zapewnić dziecku najlepsze warunki do rozwoju i chociaż odrobinę ruchu. Nie skazuj go na wakacje spędzone przed telewizorem lub komputerem. Magia obozów piłkarskich dla dzieci to nie mit. Piłka nożna pozwala zachować zdrowie, pobudzić wyobraźnię i uczy gry zespołowej. Umożliwia zawiązywanie przyjaźni na całe życie i pobudza pasję, dzięki której życie stanie się ciekawsze. Dzieci rozwijają się umysłowo i fizycznie, mogą ze sobą konkurować i wzajemnie się wspierać. Sport umożliwi nie tylko prawidłowy rozwój naszych pociech, ale także pozwoli im wyciszyć się i wzmocnić organizm. Podczas zajęć w Akademii Futbolu każde dziecko ma równe szanse i sprecyzowane plany treningowe dopasowane do grup wiekowych.